HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Faaliyetlerini teknik hırdavat alanında 25 yıllık kadro birikimi ile sürdüren Büyükokkalar Hırdavat & Nalburiye kendi alanında dünyanın en tanınmış, kalitesini uluslararası pazarlarda ispatlamış markaların, Türkiye temsilciliğini sürdürmektedir. 

Müşterilerinin ihtiyacı olan ürünleri, gelişen teknolojinin sağladığı en son yeniliklerle, uluslararası standartlarda belirtilen özelliklere sahip olacak şekilde ve en uygun koşullarda müşterilerine ulaştırmayı kendine ilke edinen işletmemizin, bu nedenle  Türkiye geneline yayılmış oldukça geniş bir müşteri portföyü bulunmaktadır.

Çağın gerekliliklerini yakından takip eden firmamız, gün geçtikçe zorlaşan ticaret hayatında şeffaf ve bütünü görebilen bir politika izlemekte, sadece kendi karlılığı ile değil çevresinde etkileşimi olduğu tüm ekosistemin karlılığı için çalışmaktadır.

Güven ilkesinden hareketle ticari yaşamını sürdüren Büyükokkalar Hırdavat & Nalburiye sattığı ürünlerin daima arkasında olmuş, satış sonrası hizmetlerini de eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir.

Firmalar ile kurmuş olduğu ikili ilişkileren aldığı güç ile sadece özel sektör ile kalmayıp devlet ihalelerini de katılan firmamız bu alanda da hak ettiği değeri görmüş kalitesini kamu sektörüne de sunmuştur.

MİSYON

MİSYON

 Büyükokkalar Hırdavat & Nalburiye olarak misyonumuz;

Kurumsal değerleri sahiplenen, etik değerleri önemseyen, çevre bilinci gelişmiş, eleştirel düşünen, çok yönlü, yaratıcı, bilimsel, sanatsal ve kültürel formasyonu ve özgüveni ile ülkenin her yerinde adından söz ettiren,

Müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayan, güçlü bir iletişim ile tüketicisiyle arasında duygusal bir bağ kuran, müşteri sadakatini sağlayan,

Türkiye’de işveren-işçi dayanışmasını örnek bir şekilde temsil eden sektöründe tek ve yegane firma olmaktır.

Kısaca misyonumuz büyümek, büyürken büyütmek, tüm paydaşlarının karlılığını eşit derecede artırmaktır.

VİZYON

VİZYON

Üzerinde çalıştığımız konuların sosyal boyutunu hiçbir zaman unutmadan, bilimin ve teknolojinin geldiği noktayı sürekli takip ederek, yerel deneyimleri evrensel ilkelerle buluşturmanın gayretini veriyor ve bu bilinç ile en kalite ürünü en hızlı şekilde ve aynı standartlarda müşteriyle buluşturmayı hedef ediniyoruz.

İşimize duyduğumuz heyecanla yarattığımız farklılığımızı kalıcı kılarak hırdavat sektörü ile özdeşleşen Büyükokkalar Hırdavat & Nalburiye adını daha geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile bir dünya markası haline getirmek.

Nitelikli insan kaynağı ile üründe ve hizmette kalite çıtasını yükseltmek, vakit kaybetmeyecek kadar hızlı ama doğru ve kararlı büyümek, faaliyet gösterdiğimiz sektörde dünya lideri konumunda yer alarak, müşterilerimiz için en doğru ve tek adres olmaktır.

KÜNYE

KÜNYE

Ünvan:  Büyükokkalar Hırdavat & Nalburiye ve Ticaret Limited Şirketi
Yetkili: Mehmet Ali OKKA
Adres: 
Ağaç İşleri Sanayi Hotamış Sk. No:85 Selçuklu/KONYA
Telefon: 0332 233 37 20 - Telefon: 0532 730 19 32 - Faks: 0332 233 11 00
Web: www.buyukokkalar.com - E-Mail: info@buyukokkalar.com
Vergi Dairesi: Selçuklu - Vergi Numarası: 111 111 1111
Mersis No: 111111111111111  - Ticaret Sicil No: 111111
Faaliyet Alanı: Hırdavat, Yapı Gereçleri, Makina, Endüstriyel Ekipman vb.

 

İLETİŞİM

Ağaç İşleri Sanayi Hotamış Sk. No:85 Selçuklu/KONYA

info@buyukokkalar.com
0332 233 37 20
0532 730 19 32
0332 233 11 00

BÜLTEN KAYIT

E-Bültene kayıt yaptırarak güncel haber ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz !

© Coypright 2017 Büyükokkalar Hırdavat & Nalburiye All Rights Reserved.